PTO - Setonův závod

sobota 27. 4. 2024
celý oddíl zvadlo

Poslední dubnovou sobotu se uskutečnila závěrečná soutěž Zelené ligy-Setonův závod. Do lesů kolem soběšického areálu U Jezírka se vydalo 32 Severáků, aby prověřili své znalosti a dovednosti v tábornických disciplínách, jako jsou třeba uzlování, stavba stanu nebo zdravověda. Po doběhnutí poté čekalo na všechny závodníky občestvení ve formě párku v rohlíku a vafle.

Z celkových 10 našich hlídek (2 děti běžely za hlídky smíšené s dalšími oddíly) bylo na závěrečném nástupu vyhlášeno 7 hlídek, což je skvělá bilance. Ze všech našich dětí si nejlépe vedli Daník, Honzík a Evička, kteří vyhráli v kategorii Nejmladší hoši. V kategorii Starší hoši pak skončili na třetím místě Kamil, Tom a Míša. Stejného umístění dosáhli v kategorii Rádců hochů také naši vedoucí Marek Mili, Marťa a Zdeněk. Na další výsledky se můžete podívat níže, přičemž některé budou doplněny až později.

Všem děkujeme za účast a vyhlášeným moc gratulujeme. Po Setoně závodě nám zbývá ještě jedna otázka, a to jestli jsme získali dost bodů na to, abychom udrželi první místo v Zelené lize. Odpověď na tuto otázku se dozvíme na Srazu PTO, který se uskuteční poslední květnový víkend a kam jsou všechny děti zvány.

Naše výsledky:

Kategorie NH: 1. místo: Daník, Honzík a Evička

Kategorie MD: 6. místo: Verča, Berča a Viki

Kategorie MH: 5. místo: Tonda, Vašek a Vítek

Kategorie SD: 4.místo: Šárka, Kika B., Zuzka

Kategorie SH: 3. místo: Kamil, Tomáš a Míša

                     5. místo: David, Ríša a Barča Kuč.

Kategorie RH: 3. místo: Marek Mili, Marťa a ZdeněkMartin