Jak zaplatit výpravu

Tento článek slouží zejména pro rodiče nováčků.

Na schůzce jste se dozvěděli, že bude nějaká výprava. Dostali jste (nebo vaše dítě) zvadlo se všemi potřebnými informacemi. Stává se, že je děti nechávají v klubovně, nezoufejte, všechna aktuální zvadla najdete na webu přímo u akce.

A tak se dostáváme k tomu, jak zaplatit výpravu. V zásadě jsou dvě možnosti. Hotově na schůzce, nebo přes účet. Prosím, řiďte se informacemi ve zvadle, některé akce (například jednodenní soutěže) chceme pouze hotově, některé věci zase pouze na účet (například roční příspěvky). Hlídejte si prosím termín zaplacení (naleznete na zvadle) a počítejte i se zpožděním platby vaší banky.

Hotově

Hotově plaťte na schůzce vašeho dítěte, nejpozději v den schůzky, která je napsaná na zvadle. Nechte si od vedoucího vystavit potvrzení platby, v případě nejasností pak můžete prokázat, že jste doopravdy platili.

Na účet

Číslo účtu: 2400764340/2010, FIO banka (jedná se o transparentní účet)

Při platbě na účet používejte variabilní symbol, který je tvořen: číslem akce + dvojčíslím člena. Číslo akce najdete na zvadle, nebo zde, aktuální seznam dvojčíslí zde.

Příklad: A. Bulantová platí Podzimáky 2019, dvojčíslí má 59, akce číslo 1907, jako variabilní symbol tedy napíše: VS: 190759.