Laser Game Smajlíci

úterý 27. 2. 2024
Smajlíci zvadlo

Druhá speciální schůzka Smajlíků tohoto školního roku se uskutečnila na konci února v námi už dobře známé Tron laser Aréně. Sešlo se nám 7 dětí a z vedoucích se do hry přidali Ondra s Luckou.

První hru jsme si dali v módu Deathmatch, tedy všichni proti všem, a do pozadí jsme si nechali pustit hity z 80. let. Ukázalo se, že už jsme v Lasergame všichni zkušení a nikdo neskončil hru se zápornými body. Nejlepší ze všech byl David se slušným bodovým náskokem na Ondru a Kiku na druhém a třetím místě. 

Pro druhou hru jsme se rozdělili na dva týmy po čtyřech (Lucka hru vynechala). Rozdělení jsme byli podle výsledků první hry tak, aby byly týmy co možná nejvyrovnanější. A to se povedlo! Výsledek byl neskutečně vyrovnaný. Modrý tým (Ondra, Tom, Zuzka a Barča) dokázal zvítězit o zanedbatelných 250 bodů. Červenému týmu (David, Kika, Míša a Kamil) by k vítězství stačily pouze tři další úspěšné zásahy. Hodnocení jednotlivců ale opět přesvědčivě vyhrál David, i přesto, že střílel i do vlastních řad a sedmkrát zasáhnul svého spoluhráče. 

Pro poslední hru jsme se přesunuli do dvoupatrové arény a do týmů se nechali tentokrát rozdělit zcela náhodně. Na výsledcích se náhodné rozdělení docela projevilo. Žlutý tým (David, Lucka, Barča a Míša) vyhrál s naprostou převahou. Do třetice byl nejlepším jednotlivcem znovu David před druhým Tomem, který se v průběhu všech her neustále zlepšoval.

Děkujeme zúčastněným a těšíme se na další speciální schůzky v tomto roce.

  • Dlazdic = David
  • Bob = Ondra
  • MiniMili = Tom
  • PanSlepicka = Kamil

Ondra N.