Příměstský tábor den první

24. srpna 2021 • Kačka • celý oddíl veřejnost Příměstský tábor 2021

První den příměstského tábora jsme klasicky začali pohádkou. Pustili jsme si Alenku v Říši divů, abychom věděli, co nás asi bude celý týden čekat.  

Po pohádce nás navštívil zmatený Pan Králík, který běhal po klubovně a křičel „nestíhám, už jsem tam měl být. Dva dny tam a dva dny zpátky.“ Pokusili jsme se ho uklidnit, naštěstí se nám to podařilo. Pan Králík si pak dal na svačinku  mrkev, po které se zmenšil. Přeměnil se na plyšového a ten nás bude provázet celý týden. Na dveřích do sálu se nám objevil rám zrcadla, který slouží jako vstup do Říše divů.

Následně jsme si před klubovnou zahráli pár seznamovacích her a dali si svačinku. Potom nastala kreativní chvilka, ve které jsme si vyrobili příměšťáková trička, ve kterých se v pátek vydáme společně na závěrečný výlet. Uvidíme, kam nás Pan Králík zavede.

Pak už nastal čas oběda, na který jsme se přesunuli do města. Po obědě jsme si odpočinuli v Lužánkách, zahráli si pár her a podbíhali pod lanem. Potom už nastal čas přesunout se ke klubovně, kde nás už vítali rodiče.

Těšíme se, co nám asi přinese další den.

Všechny fotky zde