Příměstský tábor den druhý

24. srpna 2021 • Kačka • celý oddíl veřejnost Příměstský tábor 2021

Po ranní pohádce nás navštívili bratři Tydlidum a Tydlidýn, kteří nám přinesli zajímavý úkol. V parku kolem klubovny byli na zemi nakreslení Šípáci, kteří značili cestu.

Po cestě jsme potkali jednoho z bratrů, u kterého jsme museli v 6 kartách najít Srdcovou královnu. Jakmile jsme ji našli, mohli jsme jít dál. Na konci stezky nás čekala opravdová Srdcová královna, která pro nás měla další úkol. Chtěla po nás, abychom jí nabarvili bílé růže. 

Po svačince jsme se tedy vydali do Botanické zahrady a arboreta u Mendelovy univerzity, kde jsme bílé růže hledali. Našli jsme je rychle, takže nám ještě zbyl čas na prohlídku celé zahrady. V zahradě jsme každý hledal červenou kytičku, žlutou kytičku, zajímavou kytičku a kytičku, která je vyšší než my. Potom už nastal čas obědu.

Po obědě jsme se přesunuli zpět do klubovny, protože radar hlásil déšť. Ten nakonec nepřišel, takže jsme šli chovat klíč od zbrojnice před Srdcovou královnou. Pak už jsme si zahráli pár her před klubovnou a nastal čas jít domů.

Kam se asi vydáme zítra?

Všechny fotky zde