Paraziti na Lasergame

25. října 2018 • Peťka • Paraziti

Co jsme zač?
V září jsme spojili naše dvě družinky - bývalí Ninjové a Lentilky. Dětí je dohromady 18 a vedeme je společně s Barčou a Kryštofem - hlavní vedoucí je Barča.

Chvíli jsme (hlavně mezi vedoucíma) naší nové družince říkali LeNin (podle prvních slabik), ale jak jistě sami chápete... není to nejlepší název a kdybychom si tak říkali dlouho, tak nám to už zůstane :). Proto jsme se na schůzkách bavili o novém názvu. A vzhledem k tomu, že družinku vede zdravotní sestřička, medička a Kryštof (což je taky tak trochu blázen), tak to nemohlo dopadnout jinak. Jmenujeme se Paraziti. Rozhodně ten název neberte jako nějakou urážku vůči dětem (i když občas z nás taky trochu vysávají energii, ale my se nedáme!).

Co budeme v roce 2018/2019 dělat?
Protože už více než polovina našich dětí má splněnou Nováčkovskou zkoušku, tak se budeme na schůzkách více věnovat Tábornické zkoušce a dalším trochu pokročilejším tábornickým dovednostem. Přesto bychom ale chtěli, aby se i z ostatních stali táborníci, takže je budeme učit a zkoušet samostatně a doufáme, že se to co nejdříve podaří :). Naplánovány máme 3 družinové výpravy, tak doufáme, že nás tam bude co nejvíc a budeme se snažit přichystat zajímavý program. První z těchto výprav nás čeká 16.-18.11.

Paraziti na lasergame
Ve středu 24.října jsme se místo obvyklé schůzky vydali na lasergame. Protože nás bylo opravdu hodně (16 dětí + 2 vedoucí), tak jsme se nakonec rozdělili na tři týmy a postupně odehráli takový malý turnaj (každý tým s každým). Kdo byl nejlepší? Tabulku s výsledky najdete v klubovně na naší nástěnce.