Příměstský tábor - 2. den

22. srpna 2023 • Kačka • Příměstský tábor 2023

Včera nás dopis, který vypadl Cruelle z kapsy, poslal do Židlochovic. Tak jsme neváhali a dnes jsme se tam vypravili. Na cestu jsme využili vlak. Po příjezdu do Židlochovic jsme si dali svačinku a začali hledat cestu.

Trasa byla značená šipkami z větví a dalších přírodnin a zavedla nás až na rozhlednu Akátová věž. Na rozhledně jsme narazili na lupiče, který byl překvapený, že jsme dorazili my a ne Cruella. Po tom, co jsme mu sdělili, že jí dopis vypadl z kapsy, se rozhodl, že na Cruellu už čekat nebude a o štěně dalmatina se dál starat taky nechce. Rozhodl se nám ho dát, ne však zadarmo. Všichni mu museli říct jedno zvířátko a jednu kytičku. Všichni tento úkol zvládli a lupič, sice neochotně, ale dostál svému slovu a dalmatina nám dal. Potom jsme se ještě všichni koukli na ten krásný výhled z rozhledny a nezbývalo nám nic jiného, než se vydat na oběd.

Oběd byl v nedaleké restauraci. Měli jsme výborný přírodní řízek s hranolkama. Po obědě nám zbyla ještě troška času, proto jsme se přesunuli na dětské hřiště, kde někteří odpočívali a někteří si hráli. Pak už následovala cesta vlakem do Brna. Po příjezdu už na nás u klubovny čekali rodiče.

Dnešní den byl úspěšný, máme jednoho z ukradených dalmatinů. Kde se ale nachází ten zbytek? No máme do pátku ještě spoustu práce.