Příměstský tábor - 3. den

23. srpna 2023 • Kačka • Příměstský tábor 2023

Přes noc se nám podařilo zachytit tajnou konverzaci mezi Cruellou a lupiči. Nejdůležitější informace, která z ní vyplynula, byla, že další dalmatin je schovaný v zábavním parku BRUNO. To vypadá na velkou porci zábavy.

Po každodenní ranní pohádce jsme se vydali na šalinu a trolejbus, abychom se dostali do Slatiny. Zde jsme si před BRUNem dali svačinku a šli dovnitř řádit. Vyzkoušeli jsme si Brunův polštář, autodrom a další atrakce. Venku jsme si pak hráli v jezírku, skákali na trampolínách a běhali mezi vodníma tryskama. Všichni si dovádění velice užívali, včetně vedoucích.

Na 13:00 jsme se přesunuli do restaurace, kde jsme si dali kuřecí řízek s bramborovou kaší. Po obědě jsme neztráceli ani vteřinu a šli si zase užívat na všechny možné atrakce. 

Pomalu se blížil čas odchodu, když v tom jsme si uvědomili, že jsme přece přišli pro dalmatina. Kde je asi lupič? V tom se z batohu Kyky ozval štěkot. Koukla se tam a byl tam dalmatin. Že by ho lupiči během našeho dovádění dali Kyce do batohu? Jak to udělali, aby si toho nikdo nevšiml? To už se asi nikdy nedozvíme. Důležité ale je, že máme další ukradené stěně.

Zítra se vypravíme na další dobrodružství a snad budeme opět úspěšní.