Příměstský tábor - 5. den

25. srpna 2023 • Kačka • Příměstský tábor 2023

Pro posledního pejska jsme se dneska vypravili na přehradu. Po příjezdu jsme se rozdělili na menší skupinky a šli se vykoupat. Ve vodě jsme si užili spoustu legrace, obzvlášť s Ondrou a Martinem, kteří přijeli na kole za náma, aby nám pomohli s hlídáním plaváčků.

V přestávkách mezi koupáním i během koupání jsme si taky zahráli plážový volejbal, přehazovanou, házeli si s míčem nebo lítajícím talířem. Na oběd jsme si dneska dali výborné obložené chleby. 

Po obědě jsme si chvíli hráli, ještě jednou se pak vykoupali v přehradě a pak už jeli zpět do Řečkovic. Zde si pro nás Cruella vymyslela poslední úkol. Rozdělila nás do 10 týmů, abychom našli 10 obálek. V každé obálce bylo 10 dalmatinů. Ty jsme museli posbírat. Za celý příměstský tábor jsme tedy nezachránili jen 101 dalmatinů, ale dokonce 104. Až takhle šikovní jsme byli. 

Za naši snahu jsme pak taky dostali hodně velkou odměnu. Nejlépe si v zachraňování během celého týdne vedl Zdenda, na druhém místě se umístil Kuba M. a třetí byla Míša. Odměnu za záchranu dalmatinů ale dostaly všechny děti.

Tady naše dobrodružství končí, zachránili jsme 104 dalmatinů, máme spoustu nových zážitků a kamarádů a užili jsme si spoustu legrace.