Smajlíci pilně pracují na tábornické zkoušce

21. února 2024 • Kačka • Smajlíci

Jak bylo zmíněno v dřívějším článku, jedním z letošních bodů schůzek je kromě chystání občerstvení a her pro ostatní i plnění tábornické zkoušky. Ve většině schůzek se tedy s dětmi věnujeme některé z nich. Toto úterý přišly na řadu zvířata a stopy.

Před tím bylo ale nutné vybít přebytečnou energii velice jednoduchou a rychlou hrou. Jeden vůdce skupinky musel dovést svoje lidi na místo určené metou. Nebylo to ale tak jednoduché, jeho tým měl zavázané oči a ještě k tomu ho musel nést. Byla to velká sranda.

Další část schůzky jsme strávili finálním tréninkem na Dračí smyčku. Musím říct, že všichni už umí vázat všechny uzly snad i poslepu. To se jim bude v sobotu 24.2. moc hodit. Za každý zavázaný uzel dostaly děti nápovědu do křížovky. Po jejím vyplnění jim v tajence vyšel Kahoot.

Děti se rozdělily do tří týmů a soutěžily proti sobě v Kahootu, který byl věnován zvířatům a stopám. Všichni si vedli moc dobře, stopy pro ně nebyly nijak těžké. Nic jim tedy nebrání v tom, aby se na tuto zkoušku nechali vyzkoušet.

Fotky z průběhu schůzky si můžete prohlédnout níž.