Papričky JumpPark

29. května 2026 • Ondra Sv. • Papričky

Ve středu se družina Papričky místo klasické schůzky vydala do JumpParku. Na akci dorazilo celkem 12 dětí a 3 vedoucí.

Děti si užily nejen volné skákání na trampolínách, ale vyzkoušely si také řadu dalších aktivit. Zahrály si trampolínovou vybíjenou, procvičily svou mušku při střelbě na basketbalový koš a poměřily síly v soubojích na kladině.

Věřím, že si všichni účastníci odpoledne užili a že jim tato netradiční schůzka zpříjemnila horké květnové dny.